שיווק ופרסום

מה צריך לדעת כדי לפתוח חנות אונליין

לפתוח חנות אונליין זה צעד מתבקש למי שרוצה חנות רווחית, ללא הוצאות עבור שכירת שטח, ללא תשלומי ארנונה, ללא הוצאות חשמל וכמעט ללא הוצאות שכר עבור עובדים (כפי שקיים בחנויות רגילות). וכעת, כל מה שצריך לדעת, על מנת לפתוח חנות אונליין עם ביצועים יוצאים מן הכלל ותוך עקיפה מקצועית של מכשולים. הדברים הבאים יראו לכם איך לפתוח אתרי מכירות באינטרנט נכון ומקצועי יותר, מהרגע הראשון.

לפתוח חנות אונליין עם טעינה מהירה

הדבר שהכי מזיק למכירות זה אתר שטוען לאט. טעינה של יותר מחמש שניות גורמת לנטישת לקוחות, אפילו אם האתר משווק יעיל ומספק חוויית גולש סבירה ביותר. לפתוח חנות אונליין שטוענת מהר במיוחד בסלולר, זה מאיץ מכירות נפלא.

SSL ולמה הוא חשוב

לפתוח חנות אונליין שסולקת כסף, רק עם פרוטוקול SSL. מדובר בפרוטוקול תקשורת בין מחשבים, שעובד בהצפנה מתקדמת. הגולשים כיום מחפשים אתרים שמבטיחים רכישה בטוחה וגם חברות האשראי או גופי הסליקה מעדיפים את זה.

איך שומרים שלא יפרצו לאתר

אתר מכירות שנפרץ שוב ושוב, יוצר הפסדים ישירים וגם גורם למוניטין שלילי. איך אפשר לפתוח חנות אונליין שלא ניתן לפרוץ אליה? הגנה הרמטית של 100 אחוז לא קיימת, אבל אפשר להתקרב לזה. גם בלי להיות מומחי אבטחה, אפשר לרכוש שרת אחסון אתרים עם אבטחה מתקדמת. עדכוני אבטחה ממשיכים לשמור על האתר מוגן יותר, באופן רציף. ורצוי לעדכן פליגינים רלוונטיים שמשפרים אבטחה נגד פורצים.

הטיפים שיגדילו עוד יותר את המכירות

לפתוח חנות אונליין שמוכרת יותר, זה אפשרי בעזרת הדברים הבאים:
1. לא לבלבל את הלקוח עם ריבוי אפשרויות מוגזם. למשל אפשרויות משלוח, שתי אפשרויות מספיקות.
2. משלוח חינם מעל רכישה בסכום נתון, משפר מכירות.
3. לעודד הצטרפות למועדון לקוחות או ניוזלטר, אך בזהירות ותוך שימת לב לחוק הספאם.
4. פילוח לקוחות ופנייה ממוקדמת על פי מאפיינים דמוגרפיים וסוציואקונומיים.
5. חיזוק קשר על לקוחות קיימים, ליצירת נאמנות לקוח.
6. הגדלת סל קניה, על ידי בנדלים ואסטרטגיה של מכירת מוצרים משלימים.