שיווק ופרסום

צעדים ראשונים לקראת הקמת חנות דרופשיפינג

חלום שרבים מאיתנו חולקים, הוא לעבוד מהבית כיזמים וליהנות בו זמנית גם מהנוחות המתאפשרת כתוצאה מכך וגם מהכנסה קבועה נאה, וכל זאת, מבלי לקחת סיכונים מיותרים.

דרופשיפינג

בעידן הנוכחי, כמעט כל אחד יכול להגשים את החלום הזה וליהנות מעסק מצליח באינטרנט, בהשקעה מינימלית ומבלי להחזיק מלאי של סחורה, לשלם מיסים, שכירות, משכורות ועוד.
כיצד ניתן לעשות זאת? המילה החמה בשוק המכירות באינטרנט כיום היא דרופשיפינג. מדובר בשיטת מסחר נפוצה ומקובלת באינטרנט. בשיטה זו, יוצרים קשר עם ספקים שונים מרחבי העולם, מוכרים את המוצרים שלהם בחנות וירטואלית אונליין ולמעשה מספקים שירות של תיווך בין הקונה לבין הספק.
חשבו כמה גאונית השיטה הזו: אין יותר הכרח להחזיק מלאי של סחורה שעלול להיערם ולהיזרק, אפשר לעבוד מכל מקום שרק רוצים ובכל זמן שמתאים ונכון לכם – כמשרה חלקית או מלאה, וניתן גם למכור את המוצרים בזירות המסחר המובילות באינטרנט, בהן אמאזון ואיביי.
דמיינו את התמונה הבאה: אתם יושבים על החוף בתאילנד. מימינכם שייק פירות עסיסי, מאחוריכם מעסה מקצועית ומשמאלכם ה-לפ טופ האישי. דרכו ניתן לעשות הכל ומכל מקום בעולם. כל מה שתצטרכו הוא חבילת גלישה או חיבור ל-ווייפיי. אתם יכולים לממן את החופשה הזו או כל חופשה שתרצו באמצעות הרווחים הנאים שתוכלו לייצר באמצעות חנות דרופשיפינג.

רווחים נאים בסיכון מינימאלי

אז עכשיו, אחרי שסיכמנו שאפשר בהחלט להתחמק מהפקקים ומשעות העבודה הרגילות ומלחצי היומיום ועדיין לייצר הכנסות, בואו נצלול פנימה ונכיר טוב יותר את שיטת הדרופשיפינג.
בואו קודם נכיר את היתרונות הבולטים של הדרופשיפינג.
ראשית, השיטה הזו מאפשרת יצירת רווח בהשקעה כספית נמוכה למדי. למעט עלויות השיווק של המכירות באתר, אין צורך ברכישת מלאי מראש או בתשלומים אחרים. כמו כן, השיטה הזו מאפשרת להגדיר מראש את אחוזי הרווח שאתם כמוכרים מעוניינים לייצר עבור כל פריט שתמכרו בחנות.
שנית, השימוש בשיטה אינו כרוך בסיכון. הנושאים הכרוכים בהקמת חנות פיזית – לרבות תשלומי שכר דירה, ארנונה, חשמל ומשכורות, כלל אינם על הפרק. התשלום לספקים שלכם יתבצע רק לאחר ההזמנה באתר והתשלום שהלקוח מעביר.